VW dëshiron të nënshkruajë të ardhmen elektrike me një logo të re – Lajmi.net
VW dëshiron të nënshkruajë të ardhmen elektrike me një logo të re
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 10:13, 18 April 2018
Makinat elektrike që do të sigurojnë të ardhmen e VW-së dorëzohen me një logo të personalizuar.

Herën e fundit, makina gjermane përshtati logon e saj në 2012. Vitin e ardhshëm logo e famshme do të ndryshohet përsëri me shkronja të stilizuara VW, si pjesë e një ristrukturimi të korporatës me të cilën menaxhmenti i ri dëshiron të përqëndrohet në strategjinë e saj në lëvizshmërinë elektrike, siç raportohet nga Bloomberg . Skandali i naftës dhe tituj të tjerë negativ duhet të lënë pas. Logoja e re jo vetëm që duhet të duket e mirë në grilën e radiatorëve, por edhe në smartphone.

Se si logoja e re do të duket nuk është ende e qartë. Nëse rregullimet e kaluara janë një pikë referimi, elementet kryesore janë megjithatë të ruajtur mirë dhe ofrohet nga ndryshime të vogla me një prekje moderne. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO