Vetëm ai që i dallon detajet lehtë mund të gjej këto dallime në këto foto – Lajmi.net
Vetëm ai që i dallon detajet lehtë mund të gjej këto dallime në këto foto
Autori: Lajmi.net FunLojëra 8:24, 9 November 2018
Unë kam qenë gjithmonë i magjepsur nga sfidat, sidomos ato që kërkojnë sytë dhe truri tër punojnë së bashku si një ekip - kështu që unë mendova se do të ndajë me ju 3 teste të tilla!

Sipas Mines EG , vetëm një “detajist i vërtetë” mund t’i trajtojë këto puzzëls.

Para se të përpiqesh t’i zgjidhësh këto puzzla, duhet të të njoftoj se ke vetëm 10 sekonda për detyrë. Përndryshe, do të jetë shumë e lehtë. Presioni kohor është një pjesë e madhe e sfidës. Është më e vështirë të koncentroheni në detajet e duhura kur jeni pak të tensionuar, transmeton lajmi.net.

Çfarë simboli dallon?

Ju duhet të gjeni simbolin që dallon nga të tjerët!

Mund ta gjeni në enigmën e parë?

A keni gjetur emoji që dallon nga të tjerët?

Nëse jo, mund ta shihni zgjidhjen më poshtë!

Tani, është koha për sfidën e dytë.

A do të jeni në gjendje të gjeni emojin e çuditshëm?

Si e bëre këtë herë? A e keni gjetur simbolin që është ndryshe?

Nëse jo, ne do t’ju tregojmë përgjigjen më poshtë!

Mund ta gjeni simbolin e çuditshëm?


A e kuptoni se cili emoji nuk është si të tjerët?

Nëse jo, ne do të japim përgjigjen më poshtë! /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO