Vështirësohen punët për Inter (VIDEO)

Inter ka mbetur me një lojtar më pak në fushë në ndeshjen ndaj Napolit.

Sport

30/11/2015 21:56

Inter është duke pësuar humbje me rezultat 1:0 nga Napoli pas pjesës së parë.

Neroazzurët kanë mbetur edhe me një lojtar më pak, pasi Nagatomo është ndëshkuar me karton të kuq në minutën e 44.

Elseid Hysaj është duke luajtur për Napolin dhe është i ndëshkuar me të verdhë.

YouTube player