Vazhdojnë problemet me Facebook-un, bie nga sistemi

15:17 | 4 Dhjetor 2021

Facebook-u sërish ka rënë nga sistemi përbrenda një periudhë shumë të shkurtër.

Siç raportojnë mediet e huaja, përdoruesit nuk po mund të hyjnë në rrjetin social dhe po përcjellen me mesazhet “error”, përcjell lajmi.net.

Qindra probleme janë raportuar në faqen për detektimin e problemeve të ‘Facebook’-ut, Downdetector.

Ende nuk dihet shkaku i problemit. /Lajmi.net/