Vajzës i “shpërthen” gjoksi derisa po bënte tatuazh

18:58 | 11 Tetor 2018

Kjo ngjarje ka ndodhur në një sallon tatuazhesh në Tajlandë.

Kjo video, sigurisht e përgatitur më herët nga pjesëmarrësit, ka bërë xhiron e botës, kur vajzës duke bërë tatuazh i “shpërthen” gjoksi, përcjellë lajmi.net

Tek gjoksi vajza kishte futur balona, e cila shpërthen dhe tatuazhisti bën sikur frikësohet.

Video sigurisht është bërë me qëllim të marketingut të dyqanit dhe vajza në video është kontaktuar nga shumë kompani si modele tatuazhesh./Lajmi.net./