U është zbrazur akumulatori, ja si ta ndizni veturën me ndihmën e litarit! – (Video) – Lajmi.net
U është zbrazur akumulatori, ja si ta ndizni veturën me ndihmën e litarit! – (Video)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 17:14, 19 March 2018
Temperaturat tepër të ulëta mund ta dëmtojnë veturën tuaj, më saktësisht akumulatorin. Mirëpo, edhe nëse vjen deri te ky problem, është e rëndësishme ta dini këtë truk.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO