U dogj me benzinë nga i dashuri, ndryshimi i saj pas 5 vitesh është i pabesueshëm (Foto)

Kur xhelozia hyri mes çiftit atëherë gjithçka mori kthesën e papritur. I dashuri i një gruaje ia dogji asaj fytyrën dhe pjesë tjera të trupit duke ia shkrumbuar identitetin.

Fun

24/08/2017 19:32

Ngjarja ka ndodhur 5 vite më parë, në shkurt të vitit 2012,  dhe arsyeja që paraqitet tani është se sot fytyra e Dana Vulln ka marrë pamje dhe ky është një ndryshim që ka habitur edhe vetë mjekët.

Dana u akuzua nga i dashuri i saj se kishte një marrëdhënie tjetër me një burrë dhe hakmarrja e tij ishte e pashpirt, i hodhi benzinë në gjithë trupin dhe i vuri flakën teksa doli nga shtëpia duke qeshur, tregon gruaja.

Ky rast ka shkuar në gjykatë dhe Natali u dënua me 17 vite burg. Por ajo që zgjati më shumë ishte rikuperimi i lëkurës së Danës, e cila në dy vite ishte ende pa formë siç mund ta shikoni në fotot e mëposhtme.

Tashmë Dana ka një fytyrë të re dhe një trup që ndoshta shumëkush do ia kishte zili, por a është shëruar kjo grua psikologjikisht? Këtë nuk e dimë, ama duhet admiruar për vendosmërinë e saj. /Lajmi.net/