Tuneli ‘Toblerone’: Vajzat e famshme kanë zbuluar trendin më të nxehtë dhe më të çuditshëm të fotografive

18:15 | 22 Maj 2018

Çdo vit pothuajse kur vjen sezoni i “zhveshjeve” ka trende nga më të ndryshmet në fotografi.

Por, trendi i këtij viti mund të jetë më i çuditshmi dhe më ekstremi që keni parë ndonjëherë, transmeton lajmi.net

Tuneli “Toblerone” një hapësirë që formohet në formë trekëndëshi midis kofshëve të sipërme aktualisht është trendi më i çuditshëm i fotografive.

Yjet, duke përfshirë edhe Kendall Jenner dhe Emily Ratajkowski, janë duke postuar fotografi të tilla në rrjetet sociale.

Këtu zbulojmë disa të famshëm që kanë treguar me krenari tunelet e tyre Toblerone./Lajmi.net/ 

4c817d5a00000578-5753891-made_in_chelsea_s_kimberly_garner_used_the_opportunity_to_show_o-a-9_1526988583949 4c8160da00000578-5753891-made_in_chelsea_star_turned_fashionista_millie_mackintosh_got_in-a-71_1526932745514 4c8160e600000578-5753891-meanwhile_model_kendall_jenner_slipped_into_a_lay_ensemble_to_do-a-75_1526932773405 4c8160eb00000578-5753891-queen_of_selfies_reality_star_kylie_jenner_was_sure_to_show_off_-a-77_1526932805715 4c8160f200000578-5753891-fitness_fanatic_louise_thompson_got_in_on_the_action_showing_off-a-7_1526988583585 4c8160f600000578-5753891-love_island_star_and_gym_bunny_gabby_allen_gave_fans_a_glimpse_o-a-8_1526988583686 4c8160fa00000578-5753891-former_towie_star_kate_wright_showed_off_her_incredible_proporti-m-57_1526937656817 4c80796d00000578-5753891-cara_de_la_hoyde_was_one_of_the_first_reality_stars_to_show_off_-a-55_1526937639145 4c80797600000578-5753891-geordie_shore_s_holly_hagan_showed_off_her_enhanced_derriere_and-a-68_1526932694740 4c80798500000578-5753891-video_vixen_emily_ratajkowski_who_is_famous_for_her_skimpy_selfi-a-67_1526932680515