Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Tuna e vjetër është rikthyer, mbahuni para se t’i shihni këto foto

9:18 | 17 Qershor 2019

Tuna e vjetër është rikthyer.

Këngëtarja Tuna Sejdi vite më parë ka qenë njëra ndër femrat e estradës e cila ka guxuar të shfaqet tejet provokative, shkruan lajmi.net.

Mirëpo pas një kohë pauze ajo është përkushtuar në familje dhe rritjen e djalit, prandaj pozat e tilla kanë munguar.

Duke qenë se tani temperaturat janë të larta dhe kanë filluar fotot nga pishina, edhe Tuna ka realizuar të tilla duke provokuar rënd me bikini tanga.

Ajo duket tejet seksi dhe ngjyra e zezë e bikineve i shkon shumë./Lajmi.net/