Truku që iu ndihmon të qëroni pataten me vetëm një të prekur – Lajmi.net
Truku që iu ndihmon të qëroni pataten me vetëm një të prekur
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 18:58, 26 December 2018
Çdonjëri që ngarkohet me misionin për të sjellur patate të ziera për darkë do të kuptojë se sa shumë kohë i nevojitet për përgatitjen e tyre, si dhe qërimit të tyre.

Qërimi i tyre përmes një thike, në mënyrë individuale secili, kërkon më së paku 5 minuta, transmeton lajmi.net.

Në një përpjekje për të përgjysmuar kohën e kërkuar, Popsugar Australia ka ndarë një video të dobishme nga Foody Tube që ndihmon në qërimin e lëkurës së patates më lehtë.

Ndiqeni videon për të kuptuar më shumë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO