Tri skuadra angleze të interesuara për Depayn

Sport

19/05/2022 17:32

Tri skuadra angleze kanë shprehur interesim për Memphis Depay.

Arsenali, Evertoni dhe Newcastle janë në garë me njëra-tjetrën për shërbimet e holandezit që po përflitet shumë për një largim nga Barcelona në verë, transmeton lajmi.net.

Depay pati një sezon më shumë lëndime, por, pavarësisht kësaj, ai ka arritur të shënojë 12 herë dhe të asistojë dy herë.

Mbetet të shihet se cili do të jetë destinacioni i ardhshëm i futbollistit. /Lajmi.net/