Tigri në dyluftim me ariun, ja kush del triumfues

Një betejë ndërmjet tigrit dhe ariut ia ka marrë vëmendjen vizitorëve në një park.

Fun

31/05/2019 11:25

Video pamje të publikuara nga një grup vizitorësh në Parkun Kombëtar Tadoba në Maharashtra shfaqin bishat duke luftuar ashpër.

Dëshmitarët thanë se beteja filloi kur tigri e sulmoi arushën, transmeton lajmi.net.

Shikojeni në videon e mëposhtme për ta kuptuar triumfuesin. /Lajmi.net/