Tigri lufton me arushën, shikoni kush fiton (VIDEO) – Lajmi.net
Tigri lufton me arushën, shikoni kush fiton (VIDEO)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 22:41, 11 July 2018
Një betejë e vërtetë mes bishave të natyrës ndodhi në një park kombëtar në Indi, kur një tigër nisi një luftë me arushën – dhe humbi.

Video pamje të publikuara nga një grup vizitorësh në Parkun Kombëtar Tadoba në Maharashtra shfaqin bishat duke luftuar ashpër.

Dëshmitarët thanë se lufta filloi kur tigri e sulmoi arushën,

Shikojeni më poshtë luftën e tyre:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO