Tifozi i Messit bëri vetëvrasje pas suksesit të dobët të tij në botëror, ja çfarë kishte shkruar në “letrën e vdekjes”

Pas humbjes me Kroacinë, një tifoz i zjarrtë i Messit ishte zhdukur.

Fun

26/06/2018 19:25

Ai është gjetur i vdekur nga autoritetet dhe pastaj është konfirmuar se ky i fundit ka bërë vetëvrajse, transmeton lajmi.net

Dinu Alex, ishte fans i zjarrtë i Messit dhe kishte shpresë shumë se lojtari i tij i preferuar do të shpërthej në këtë botëror, por pas sukseseve të dobta të tij dhe Argjentinës, ai ka bërë vetëvrasje.

Ndërkohë, në ‘letrën e vdekjes’ ai kishte shkruar: “Nuk ka më asgjë që të tregohet nga kjo botë. Unë po iki, askush nuk është përgjegjës për vdekjen time. Messi, unë e dhashë jetën time për ty, isha duke pritur për ty ta ngrisësh trofeun e Kupës së Botës”.

Është zbuluar edhe fotografia e djaloshit të ri./Lajmi.net/