Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Tifozi bën të pamundurën për ta përqafuar Ronaldinhon (Video)

16:25 | 2 Mars 2015

Ronaldinho

Një tifoz i zjarrtë i Ronaldinhos, ka bërë të pamundurën për tu futur në fushë dhe për ta përqafuar idolin e tij brazilian.

Ronaldinho ishte në bankën rezervë në ndeshjen e fundit të skuadrës së Queretarios.

Sidoqoftë, një tifoz i zjarrtë i tij, bëri pothuajse të pamundurën duke i ikur sigurimit të stadiumit, për tu futur në fushë dhe për ta përqafuar ish-lojtarin më të mirë në botë.