Tifozët serbë djegin flamurin shqiptar (Foto)

Tifozët serbë nga Bari, i vunë flakën sot flamurit shqiptarë në ndeshjen hendbollistike mes Serbisë dhe Malit të Zi.

Sport

10/06/2015 22:12

Sipas raportit të bërë nga portali, Mondo, mësojmë se tifozët sërbë kanë vendosur të djegin flamurin shqiptar.

Ata këtë gjë e kan bërë në takimin e hendbollit ndërmjet Serbisë dhe Malit të Zi.

Tifozët në fjalë që e kanë djegur flamurin shqiptar janë tifozët e Crvena Zvezdës dhe Partizanit.

Tifozet

Tifozet 1