Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Të shtëna me armë në Malishevë

12:22 | 1 Dhjetor 2019

Ilustrim

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar ditën e djeshme në fshatin Balincë të Malishevës.

Një person ka raportuar në polici se persona të panjohur nga një automjet në lëvizje kanë shtënë me armë zjarri dhe kanë ikur, përcjell lajmi.net.

“Një mashkull k/Shqiptar ka raportuar se person-a të panjohur nga një automjet në lëvizje kanë shtënë me armë zjarri dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për lëndime në njerëz ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar  gjashtë (6) gëzhoja të pistoletës.  Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”. /Lajmi.net/