Të rinjtë nën trysninë e madhe të rrjeteve sociale (Video) – Lajmi.net
Të rinjtë nën trysninë e madhe të rrjeteve sociale (Video)
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 13:59, 21 January 2018
Ndonëse e pranojnë se kalojnë shumë kohë në rrjete sociale, të rinjtë nuk mendojnë se janë nën trysninë e këtyre rrjeteve.

Kalimi i një dite pa rrjete sociale, është “torturë” për disa nga të rinjtë e anketuar për rubrikën “VOX” të Radios Evropa e Lirë, ndërsa për të tjerët si një rast për të jetuar lirshëm.

 https://flashvideo.rferl.org/Videoroot/Pangeavideo/2018/01/c/c5/c5c2f118-652e-4dc5-bce4-eb2a53578542_manifest.mpd

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO