Sulmohet në internet për të dashurin që ka zgjedhur – Lajmi.net
Sulmohet në internet për të dashurin që ka zgjedhur
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 15:23, 10 January 2019
Hanna Ayluard është një vajzë që nuk ka asnjë mangësi fizike, dhe është lidhur me Shane Burcaw, i cili ka Atrofi Muskulore të Shpinës. Për këtë arsye, ajo sulmohet vazhdimisht në internet nga njerëz që e quajnë lidhjen e saj “të shpifur” dhe “anormale”.

Sulmet kanë ardhur pasi çifti nga Pensilvania e SHBA-ve nisi të psotojë foto në Youtube dhe në blogje të ndryshme.

25-vjeçarja thotë që sa herë poston një video në internet me të dashurin e saj 25-vjeçar, njerëzit fillojnë e komentojnë me teori të ndryshme se pse mund të jenë lidhur, transmeton top channel.

Shumë të tjerë, gjithsesi, e mbështesin çiftin që kanë 3 vite bashkë tashmë.

Vajza i shkroi Shane-it pasi e ndoqi në një dokumentar për jetën e tij, dhe sot po planifikojnë të kenë fëmijë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO