Suedi – Itali, a e keni pritur këtë rezultat pas pjesës së parë?

Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e ndeshjes Suedi – Itali.

Sport

10/11/2017 21:37

Pjesa  e parë e ndeshjes së ‘Play Off’ mes Suedisë dhe Italisë e cila po zhvillohet në ‘Friends Arena’, nuk ka sjellë asnjë gol.

Ishin vendasit që kishin më shumë nga kjo pjesë, por Buffon ishte në detyrë me disa pritje vendimtare./Lajmi.net/