Stuhi shiu e breshëri në Mitrovicë, publikohen foto e video

Një stuhi shiu e breshëri ka goditur sot Mitrovicën e Vushtrrinë dhe pritet që të ndodh edhe në Prishtinë dhe në qytete të tjera.

Lajme

06/06/2022 15:20

Siç është paralajmëruar më herët sot gjatë ditës, stuhia ka hyrë në Kosovë nga Serbia, shkruan lajmi.net.

Meteo Ballkan ka postuar fotografi e video të shiut e breshërit në Mitrovicë.

Në pamjet e siguruara nga Meteo shihet se madhësia e breshërit është e konsiderueshme.