Stromae sjell edhe një këngë me videoklip interesant (Video)

Artisti francez Stromae ka bërë edhe një videoklip që ka sinonim fjalën 'art'.

ShowBiz

15/09/2015 10:11

Këngëtari i hiteve si ‘Alors on danse’ dhe ‘Papaoutai’ ka sjellë edhe një ‘vepër tjetër artistike’.

Është fjala për këngën “Quand c’est”, një këngë më e qetë nga artisti frances, por pa dalë nga stili i tij, transmeton lajmi.net.

Ajo që bjen në sy më shumë, përsëri, është videoklipi i cili arrin të impresionojë me idenë dhe interpretimin e tij dhe realizimin në përgjithësi./Lajmi.net

YouTube player