Të Infektuar: 224

Të Shëruar: 37

Të Vdekur: 6

Stresi tregon se kush ia vuri këtë nofkë

23:43 | 23 Shkurt 2020

Këtë se keni ditur më parë.

Reperi i njohur Stresi ka qenë i ftuar në emisionin “Why Not”. Gjatë intervistës ai ka treguar se kush ia ka vendosur emrin e artit “Stresi”

Roza Lati: Je një ndër figurat më të zhurshmë në mediat shqiptare si për art si për si për shoëbiz

 

Stresi: Të kisha një emër tjetër, i zhurmshmi. (Qesh)

 

Roza Lati: Jo s’ka problem, është i zënë, është pronotuar si emër. (Qesh)

Stresi:Këtë emër shyqyr Zotit ma ka ngjitur nëna ime, nuk ia kam ngjitur vetes dhe e kam karakterizuar 100%  nga vetja domethënë, nuk ma ka zgjedhur as shoqëria