Soni Malaj ‘Me të jeton’ në Top Fest 11 – Lajmi.net
Soni Malaj ‘Me të jeton’ në Top Fest 11
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:23, 25 March 2014
SONI

Ndër artistët e shumtë të famshëm në këtë edicion të festivalit të këngës Top Fest është edhe e mirënjohura Soni Malaj.

Anëtarja e jurisë së X Factor Albania, Soni, merr pjesë me këngën baladë të titulluar ‘Me të jeton’ e cila bën fjalë për një dashuri në të cilën ndërhyn një person i tretë.

Është folur shumë për tekstin e kësaj kënge, sikur Soni ia ka dedikuar dikujt, por kjo nuk ka asnjë të vërtetë.

Teksti është shkruar nga Rozana Radi dhe është vetë Rozi që ka thënë se Soni vetëm e performon këtë këngë dhe nuk ka asnjë lidhje me tekstin e saj.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO