Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

Skivi: Vlera e një artisti nuk matet me klikime

14:37 | 22 Prill 2019

Skivi ka folur për çështjen e klikimeve marramendëse tek artistët tanë.

Skivi ishte i ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku foli rreth projekteve të reja, shkruan lajmi.net.

Reperi ka folur rreth suksesit të këngës “Panika” dhe detaje tjera rreth këtij projekti.

Po ashtu, ai ka treguar edhe se çfarë mendon për çështjen e klikimeve, pasi disa artista arrijnë shifa të mëdha brenda 24 orësh.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha reperi në “Mirage”. /Lajmi.net/