Si reagojnë vajzat koreane kur shohin pornografi amerikane? (Video, +16) – Lajmi.net
Si reagojnë vajzat koreane kur shohin pornografi amerikane? (Video, +16)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 22:31, 31 May 2017
Pornografia amerikane është e njohur në gjithë botën.

Por, një eksperiment interesant është kryer pikërisht në Amerikë – ku vajzave korane u lëshohet pornografi amerikane dhe përcjellen reagimet e tyre, transmeton lajmi.net

Reagimet e tyre janë sa interesante aq edhe qesharake – ngase mënyra e të bërit seks dallon shumë.

Sigurisht, pornografia është aktrim dhe nuk është asgjë reale./Lajmi.net/ 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO