Si është të punosh me turbina të erës (Video) – Lajmi.net
Si është të punosh me turbina të erës (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekEnergjia Efikase 21:10, 23 July 2017
Turbinat e erës janë gjigante...

Kur ato prishen, kanë nevojë të rregullohen shpejt. Por këtë punë, vetëm disa njerëz mund ta bëjnë…,ata që nuk i kanë frikë lartësitë, shkruan lajmi.net

Në vendet ku era është e fortë dhe turbinat lehtë mund të thyhen e të bien në tokë, njejtë edhe punëtorët janë në rrezik të madh.

Megjithatë dëshira për t’u ngjitur në maje është më e fortë se gjithçka dhe këtë ua dëshmon video më poshtë…një histori prekëse për punën e dëshiruar… /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO