Shkupi kalon në epërsi ndaj Ballkanit

Skuadra e Shkupit ka kaluar në epërsi ndaj Ballkanit. Në kuadër të ‘Play Offit’ të Ligës së Konferencës në mes Shkupit dhe Ballkanit, është skuadra vendase që kaloi në epërsi. Golin pas një harkimi nga korneri shënoi Adetunji në minutën e 19`. Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin:  

Sport

18/08/2022 21:22

Skuadra e Shkupit ka kaluar në epërsi ndaj Ballkanit.

Në kuadër të ‘Play Offit’ të Ligës së Konferencës në mes Shkupit dhe Ballkanit, është skuadra vendase që kaloi në epërsi.

Golin pas një harkimi nga korneri shënoi Adetunji në minutën e 19`.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin: