Shkëndija – Milan, UEFA merr vendimin e madh (FOTO)

UEFA ka caktua gjyqtarët për ndeshjen e kthimit Shkëndija - Milan.

Sport

22/08/2017 14:44

Gjyqtari kryesor i këtij takimi do të jetë István Kovács.

Ndihmës të Kovács do të jenë: Vasile Florin Marinescu dhe Ovidiu Artene, kurse gjyqtari i katërt është Marius Avram.

Ndeshja mes Shkëndijës dhe Milait do të luhet të enjten në Shkup, nga ora 20:45. /Lajmi.net/