Shënon pas një kohe të gjatë Yaya Toure, kjo është festa e tij (VIDEO)

Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Crystal Palace, me golin e shënuar nga Yaya Toure. Anëtari i Bregut të Fildishtë po luan pas një kohë të gjatë, pas problemeve që ka pasuar me trajnerin Pep Guardiola.

Sport

19/11/2016 16:46


Yaya Toure Goal HD – Crystal Palace 0… by hqfootball2016

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.