Shay Mitchell më e bukura e mbrëmjes së MTV EMA (FOTO)

Bukuroshja Shay Mitchell është siguruar që të kthejë sytë kah ajo që në tapetin e kuq të MTV EMA në Milan.

ShowBiz

26/10/2015 14:14

Aktorja seksi e serisë ‘Pretty Little Liars’ është paraqitur me një fustan të bardhë e të gjatë, por i prerë në pjesët ku i është zbuluar gjoksi dhe këmbët.

Shay Mitchell është shoqëruar nga aktorja tjetër e serialit, Ashley Benson, e cila ka shkuar në këtë ceremoni më e thjeshtë, transmeton lajmi.net.

Shumëkush ishin të pajtimit se Mitchell ishte me të vërtetë më e bukura e mbrëmjes në së Europe Music Awards në Milan./Lajmi.net

Slinky: Pretty Little Liar star Shay Mitchell is stunning in a figure hugging white gown that's slashed to reveal her finest assets Buxom beauty: Shay sure looked fine in her white frock with gold trimming and her hair swept back on the night Reunited: Shay smiles as she reunited with fellow screen beauty Ashley Benson from hit show Pretty Little LiarsThe stunner put her best foot forward in elegant gold pumps showcasing her vampy black pedicure. Pushing her flowing locks to fall behind her, the star looked chic with her hair in a sleek, straight do. Pouting princess: Shay kept her make-up simple with a gold and black smokey eye and nude lipstick Contrasting: The two women complemented each other in their black and white ensembles Sheer delight: Ashley looked lovely in a sheer black dress and heels with a blazer draped across her shoulders