Sevilla – Juventus, shikojeni rrahjen mes tifozëve (VIDEO)

Sevilla dhe Juventus ndeshen sonte në Ligën e Kampionëve. Por, mbrëmë ka ndodhur një rrahje mes tifozëve në qytetin spanjoll.

Sport

22/11/2016 09:20

YouTube player

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.