Serbët i përgjigjen Canës (FOTO)

Mediet në Serbi, nuk kanë vonuar për t'ju përgjigjur kapitenit Lorik Cana, lidhur me thumbimin që ai ua bëri serbëve

Sport

12/10/2015 00:01

Cana deklaroi se serbëve s’u ka mbetur gjë tjetër veçse të pijnë birra dhe t’a shikojnë Europianin nga televizioni, ndërsa lidhur me deklaratën ka reaguar B92.

“Cana ende nuk e ka harruar humbjen nga Serbia, përkundër kualifikimit historik për në kampionatin evropian”, ka shkruar ky medium.