Samsung Galaxy S10 +, vendoset bateria e madhe – Lajmi.net
Samsung Galaxy S10 +, vendoset bateria e madhe
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 12:22, 11 January 2019
Pas shumë detajeve tani janë shfaqur informacion rreth madhësive të baterive të modeleve të ndryshme S10.

Tani ka informacione rreth madhësisë së baterive. Zakonisht i informuari Leaker Ice Universe ka postuar një foto të mbrojtësve të ekranit, transmeton lajmi.net.

Madhësia e baterisë

Galaxy S10 Lite do të ketë një bateri me kapacitet prej 3100 mAh, kurse Galaxy S10 + do të ketë bateri 3500mAh.

Gjithashtu, Galaxy Note 9 ka një bateri me 4000mAh.

Nëse informacioni që ka dalë për madhësinë e baterisë është i saktë, do të zbulohet deri në fund të shkurtit. Në prag të Kongresit Botëror Mobil në Barcelonë ku Samsung do të prezantojë modelin e saj të ri të lartë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO