Samsung do t’i prezantojë smartphonin e palosshëm dhe Galaxy S10 më 20 shkurt – Lajmi.net
Samsung do t’i prezantojë smartphonin e palosshëm dhe Galaxy S10 më 20 shkurt
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 18:00, 11 January 2019
Kompania koreano-jugore dërgoi ftesa për një ngjarje në San Francisko.

Samsung ka dërguar ftesa për një ngjarje më 20 shkurt. Kompania koreano-jugore ka të ngjarë që në këtë ngjarje ti prezantojë dy smartphonët e saj Galaxy S10 dhe smartfoni i saj i parë i palosshëm, i cili duhet të mbajë emrin Galaxy Fold, transmeton lajmi.net.

Kjo është sugjeruar edhe nga ftesat në të cilat numri 10 duhet të lexohet vertikalisht, ku zero është lakuar. Ky i fundit ka të ngjarë të tregojë Galaxy Fold, që tregon se do të jetë smartphon i palosshëm.

Prezantimi është planifikuar të mbahet në orën 8 pasdite në San Francisko. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO