Sa i rëndësishëm është feminzmi në vitin 2018? Tregojnë këto llogari në Instagram – Lajmi.net
Sa i rëndësishëm është feminzmi në vitin 2018? Tregojnë këto llogari në Instagram
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 14:04, 22 January 2018
Nuk është befasi që fjala e vitit 2017 ka qenë pikërisht feminizmi.

Njerëzit në vitin 2017 filluan të përdorin platforma, të ndërmarrin aksione dhe të ngrisin zërin e tyre për ndryshim, raporton mashable, transmeton lajmi.net

Sidoqoftë, kërkesa e madhe për të qëndruar në kontakt me atë që ndodh në botë mund të jetë rraskapitëse sidomos kur bëhet fjalë për mediat sociale.

Por ka shumë llogari të cilat përdorin praninë e tyre në internet për të përhapur më shumë mirë se sa keq.
Ata e kanë bërë punën e tyre për të promovuar fuqizimin, informimin dhe pozitivitetin e tërë vitit.

Pra, më poshtë keni listën e organizatave, kompanive dhe komuniteteve online që janë ndjekur më shumë si dhe ndiqen edhe këtë vit, duke e bërë plot prosperitet. /Lajmi.net/

1 2 3 4 5 8 9 10 11 12

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO