Rozana Radi: Bie në dashur me aromën e…

Rozana Radi nuk heziton të ndajë me fansa çfarë mendon, edhe kësaj radhe ajo në rrjetin social Instagram ka treguar diçka...

ShowBiz

16/04/2015 21:39

Këngëtarja Rozana Radi përmes faqes së saj zyrtare në Instagram ka treguar se me cilën shqisë e ndjen dashurinë.

„Ka shumë shqisa të përfshira në dashuri, por për mua shqisa e nuhatjes është më e forta. Njerëzit bien në dashuri me aromën e dikujt. Dhe e kanë të pamundur të jetojnë pa të“, ka shkruar Rozi në Instagram, ndërsa fansat e saj kanë mbështetur mendimin e këngëtares. Lajmi.net