Ronaldo e kalon Portugalinë në avantazh ndaj Luksemburgut

Kombëtarja e Portugalisë ka kaluar në avantazh 0:1 në ndeshjen kualifikuese kundër Luksemburgut. Cristiano Ronaldo ka shënuar në minutën e nëntë për avantazhin e portugezëve, shkruan lajmi.net. Dueli mes Luksemburgut dhe Portugalisë është në kuadër të Grupit J në kualifikimet për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. VIDEO 121ST INTERNATIONAL GOAL FOR THE GREATEST CRISTIANO RONALDO 🔥🐐pic.twitter.com/cjwOIwRjFQ…

Sport

26/03/2023 19:57

Kombëtarja e Portugalisë ka kaluar në avantazh 0:1 në ndeshjen kualifikuese kundër Luksemburgut.

Cristiano Ronaldo ka shënuar në minutën e nëntë për avantazhin e portugezëve, shkruan lajmi.net.

Dueli mes Luksemburgut dhe Portugalisë është në kuadër të Grupit J në kualifikimet për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

VIDEO