Romeo ka bërë një veprim që Beatrixës nuk do t’i pëlqejë aspak

ShowBiz

23/01/2022 15:47

Donald dhe Romeo Veshaj janë dy vëllezërit e njohur të shoubizit shqiptar.

Aktorët e “Al Pazarit” ka vite që janë bërë emra të dashur për punlikun falë humorit të tyre, shkruan lajmi.net.

Binjakët kanë pasur edhe një emision bashkë me Borën të quajtur “3 shat”, ku ishin për një kohë të gjatë me publikun.

Duke qenë se Donaldi ishte në lidhje me Borën, Romeo ende ka respekt për ‘ish kunatën e tij’.

Madje gjatë kohës që Donaldi është ende në BBV për rrjetet sociale të tij po kujdeset Romeo.

Ajo që është vënë re është se Romeo nuk e ka fshirë videon nga profili i Donaldit ditën kur shkëmbeu puthjen me Bora Zemanin.

Nuk dihet ende se si do reagojë Trixa pas gjithë kësaj,  por meqë nuk u shfaq në Fan Club për arsye shëndetësore mbetet për t’u parë rrjedha e ngjarjeve./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ? ARTIST (@donaldveshaj)