Roma e ka një lajm shumë të keq për Juven (FOTO)

Roma e ka refuzuar ofertën e fundit nga Juventusi.

Sport

22/08/2017 18:09

Sipas “Sky”, klubi verdhekuq i ka thënë “jo” propozimit të Juventusit për Kevin Strootman.

Bardhezinjtë kanë ofruar anësorin Juan Cuadrado plus 20 milionë euro për të marrë holandezin, ofertë e cila u refuzua, përcjellë “Lajmi.net”.

Drejtori sportiv Monchi e sheh si të pashitshëm holandezin Strootman, ashtu si mesfushorin tjetër Radja Nainggolan.

Në këtë situatë dhe pa kohë shumë në afatin kalimtar, Juve është koncentruar te Andre Gomes i Barcelonës. /Lajmi.net/

Image result for strootman cuadrado