Rolls-Royce me një veturë luksi të paharrueshëm – Lajmi.net
Rolls-Royce me një veturë luksi të paharrueshëm
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 23:15, 29 March 2018
Rolls-Royce ka lëshuar në treg makinën e saj “Wraith Luminary Collection”.

Kjo makinë “Wraith Luminary Collection” njihet si një makinë mjaft luksoze, ku inxhinierët dizajnerët kanë punuar aq mirë në të sa të jep ndjesinë se po shikoni në qiellin e hapur me anë të 1340 dritave në çatinë e saj.

Kjo është njëra nga 55 makinat që do të prodhohen, sepse numri është i limituar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO