Roberto Mancini e godet Interin

Roberto Mancini ka folur për shkarkimin e tij nga Interi.

Sport

28/02/2017 20:12

Trajneri italian ende pa filluar ky sezon në Serie A, ishte shkarkuar nga Interi, ndërsa vendi i tij iu pat besuar Frank de Boer.

Mancini i ka kujtuar Interit se po ta mbante në bankinë, ata këtë vit do të sfidonin Juventusin, që kryeson në Serie A.

“Ky ka qenë viti ku ne kemi mundur të luftojmë me Juventusin. Ndoshta do të përfundonim në vendin e dytë”, ka deklaruar Mancini./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6