Rita tregohet e guximshme, del pa të brendshme (Foto)

Rita Ora nuk ka frikë të tregojë më tepër nga trupi i saj, mirëpo edhe ajo nganjëherë e tepron.

ShowBiz

25/01/2016 09:48

Këngëtarja shqiptare dukej mjaft provokuese gjatë arritjes në spektaklin e Versace në Javën e modës në Paris gjatë të dielës.

25-vjeçarja kishte rrezikuar mjaft për të pësuar ndonjë ‘incident’ me veshjen e saj, duke qenë se nën rrobat e pakta nuk kishte as të brendshme.

Ajo kishte veshur një fustan shumë të shkurtë, të portokalltë që ia zbulonte pjesët e trupit në vende të caktuara.

Rita ia doli të tërhiqte vëmendjen e dëshiruar me këtë dukje dhe njëherësh shpëtoi pa kurrfarë incidenti. /Telegrafi/