Rita edhe më e nxehtë

Rita Ora vazhdon të zhvishet dhe të duket edhe më e nxehtë. Këngëtarja shqipare ka pozuar për linjën e veshjeve ‘Madonna’s Material Girl’, e cila është pronë e vajzës së ikonës së muzikës. 23 veçarja dukej për mrekulli, gjatë setit fotografik që e bëri në Miami, Florida të SHBA-ve. Rita e kishte veshur një ‘mini-dres’,…

ShowBiz

11/12/2013 19:00

Rita Ora vazhdon të zhvishet dhe të duket edhe më e nxehtë. Këngëtarja shqipare ka pozuar për linjën e veshjeve ‘Madonna’s Material Girl’, e cila është pronë e vajzës së ikonës së muzikës. 23 veçarja dukej për mrekulli, gjatë setit fotografik që e bëri në Miami, Florida të SHBA-ve.

Rita e kishte veshur një ‘mini-dres’, duke i shfaqur këmbët e saj mjaft tërheqëse. Ky set fotografik po bëhet disa javë pas kolapsit që e kishte pësuar këngëtarja me famë botërore në Miami, me ç’rast ishte shtruar në spital. Shijoni fotografitë e Ritës.