Rikthehet epërsia e Real Madrid, Sergio Ramos i saktë nga pika e bardhë

Real Madrid ka rikthyer epërsinë në ‘El Clasico’.

Sport

24/10/2020 17:23

Skuadra e Real Madrid ka arritur të rikthejë epërsinë në ‘El Clasico’, falë një penalltie të Sergio Ramos, shkruan lajmi.net.

Kapiteni i ‘Los Blancos’ fitoi vet penalltinë dhe vet e konvertoi në gol, në minutën e 62’.

Ishte Clement Lenglet ai që pengoi spanjollin, për t’i kthyer epërsinë Real Madridit.

Neto lexoi anën e gjuajtjes, por nuk e arriti dot topin. /Lajmi.net/