lajmi.net

Real Madrid zgjedh sulmin për ndeshjen ndaj Bayern Munichut

"Los Blancos" janë mysafir të Bayern Munichut në Allianz Arena për ndeshjen e parë gjysmëfinale ndaj Bayern Munichut në Ligën e Kampionëve.

Sport

25/04/2018 12:03

Zinedine Zidane ka zgjedhur sulmin e Real Madridit për ndeshjen e parë gjysmëfinale ndaj Bayern Munichut në Ligën e Kampionëve.

“Los Blancos” janë mysafir të Bayern Munichut në Allianz Arena.

Dhe, Zidane do t’i besojë treshes “BBC”, përcjell “lajmi.net”.

REAL MADRID: Keylor Navas; Carvajal, Varane, Sergio Ramos, Marcelo; Modric, Casemiro, Kroos; Isco; Benzema, Cristiano Ronaldo. /Lajmi.net/

LM