Real Madrid – Eintracht Frankfurt, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Madrid – Eintracht Frankfurt, e vlefshme për Superkupën e Evropës. Ndeshja fillon në orën 21:00 dhe luhet në stadiumin olimpik të Helsinkit, transmeton lajmi.net. Të dyja skuadrat startojnë me formacione sulmuese. Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare. /Lajmi.net/

Sport

10/08/2022 20:12

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Madrid – Eintracht Frankfurt, e vlefshme për Superkupën e Evropës.

Ndeshja fillon në orën 21:00 dhe luhet në stadiumin olimpik të Helsinkit, transmeton lajmi.net.

Të dyja skuadrat startojnë me formacione sulmuese.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare. /Lajmi.net/