Reagon Lim Hoti, zbulon nëse është ndarë nga Baby G

12:15 | 17 Korrik 2019

U bë e ditur nëse Baby G dhe Lim Hoti janë ndarë

Së fundmi kanë qarkulluar lajme se Baby G i ka dhënë fund lidhjes me Lim Hotin, shkruan lajmi.net.

Deri tani në ditëlindjen e saj, ajo nuk ka folur lidhur me këtë çështje duke mos e pranuar e as mohuar një gjë të tillë.

Mirëpo bazuar në një postim të fundit, shenjat tregojnë se çifti nuk janë ndarë.

Reperi Lim Hoti e publikoi një video të shkurtër në Instagram, ku shfaqej pranë Baby G-së, ndërsa i uronte ditëlindjen./Lajmi.net/