Ramos e turpëron Piquen, ja çfarë i ka thënë mbrojtësit të Barcelonës (FOTO)

Sergio Ramos i është përgjigjur Gerard Piques për akuzat e tij ndaj Real Madridit.

Sport

02/03/2017 08:23

Sergio Ramos ka vendosur t’i përgjigjet mbrojtësit të Barcelonës, Gerard Pique.

Ylli i ekipit katalan ka akuzuar Real Madridin se përfiton nga gabimet e gjyqtarëve.

Por, i menjëhershëm ka qenë reagimi i kapitenit të “Los Blancos”, Ramos.

“Ne nuk flasim për gjyqtarët dhe nuk publikojmë gjëra të tilla në Twitter”, deklaroi Ramos, përcjell “lajmi.net”.

Real Madrid barazoi 3:3 me Las Palmas, të mërkurën. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6