Rama: Vit si ky s’ishte parë prej shumë kohësh

Kryeministri Edi Rama ka publikuar nw rrjetet sociale një foto të një pike basti të mbyllur duke shkruar se vit si ky nuk ishte parë prej kohësh, duke iu referuar kapsollave dhe lojërave të fatit.

Lajme

02/01/2019 10:22

“Vit i Ri si ky pa kumar e pa kapsolla s’ishte parë prej shumë kohësh?E pastë këmbën e mbarë deri në fund”, shkruan Rama.

Pas mbylljes së basteve sportive qeveria është shprehur se do të marrë përsipër që të kryejë një program rikualifikimi për ata që do të mbeten të papunë, shkruan Lapsi. al, transmeton Klan Kosova.